Sygnowany J. HERKNER
Puncowany na obrzeżu (pokazane na dodatkowym zdjęciu).
Ładny stan zachowania, szczególnie jak na medale chrzcielne, które z natury emisji trafiały były walorami użytkowymi, a nie kolekcjonerskimi.
Srebro, średnica 37 mm, waga 16.50 g.