Najwyższa rzadkość w idealnym szufladowym stanie zachowania i w oryginalnym pudełku z epoki.
Medal wybity w srebrze (punca ARGENT na obrzeżu).
Nakład wersji srebrnej to tylko 20 sztuk!
Idealny, szufladowy stan zachowania w naturalnej, pięknej i równej patynie nietykanego egzemplarz.
Egzemplarz z rynku pierwotnego, prawdopobnie po raz pierwszy notowany na kolekcjonerskim rynku numizmatycznym.
Wybity w roku 1926 według projektu Wacława Szymanowskiego.
Zdecydowanie polecamy.
Średnica 50 mm, waga 54,6 g.