Medal nagrodowy Towarzystwa Rolniczego w Królestwie Polskim. Nadawany "krajowemu rolnictwu dobrze zasłużonym" jak głosi nam jego rewers.
Niniejszy egzemplarz z grawerunkiem na obrzeżu, wręczony Władysławowi Bielskiemu za hodowanie morwy w Gebułtowie.
Wspaniały stan. Lekko przetarty w tle, co jednak nie rzutuje na prezencje.
Medal autorstwa W. Oleszczyńskiego i I. Minheymera (sygnowany).
Oryginalne pudełko w komplecie.
Rzadki
Srebro, średnica 63 mm, waga 126.57 g.