Zabrudzenia na powierzchni i korozyjne uszkodzenia reliefu na postaci Nike. Wyraźna patyna na całości. Relief zachowany ostro, niewykazujący prawie żadnych starć obiegiem. W zakamarkach zachowana lekka poświata.
Laatst bekeken
Log in om de kavellijst in te zien
Favorieten