Ładny stan zachowania., piękny połysk.
Brakteat przypisywany w literaturze panowaniu Świętopełka I bądź Mściwojowi II.
Datowanie: 1213-1294 (?).
Przedstawienie: lilia na łuku, pod nim kula.
Srebro, średnica 12,8-14,2 mm, waga 0,13 g.
Datowanie: 1213-1294 (?).
300 | |||
1 100 | |||
3 200 | |||
8 000 | |||
21 000 | |||
52 000 | |||
210 000 | |||
420 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||