Geavanceerd zoeken Geavanceerd zoeken
5373

Próba 10 złotych 1934 KLAMRY - piękne

NGC MS64
maar een MS64
add Uw notitie
Kavelbeschrijving
Conditie: NGC MS64
Certificate: NGC 6635839-003 maar een MS64
Referenties: Parchimowicz P.160.a

Wyśmienitej prezencji egzemplarz jednej z najcenniejszych prób II RP - tzw. "klamry".

Piękne, intensywne lustro nadające monecie prezencji lustrzanki. Urokliwa patyna dawnego zbioru.

Moneta projektu W. Jastrzębowskiego, która nie trafiła nigdy do obiegu.

Na rewersie wypukły napis PRÓBA, rant ząbkowany.

Nakład 100 sztuk.

Bardzo rzadka.

Srebro, średnica 33 mm, waga 18 g (katalogowa).

Veiling
Veiling 20 - Lente '23
Datum
23 Mei 2023 CEST/Warsaw
Openingsprijs
9 251 EUR
Conditie
NGC MS64
maar een MS64
Verkoopprijs
13 515 EUR
Overbieden
146%
Weergaven: 624 | Favorieten: 48
Veiling

Veiling 20 - Lente '23
Datum
23 Mei 2023 CEST/Warsaw
Het verloop van de veiling

Alle kavels worden geveild

Veilingkosten
Biedverhoging

Reglement
Over de veiling
Over de verkoper
Contact
Openingstijden
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Gesloten
Zondag
Gesloten