Sygnowany na pierścieniu: Gebr. Resch oraz nabita punca złota.
Duże ubytki emalii na stronie z datą 1849.
Wczesne wykonanie, zachowana oryginalna wstążka.
Wymiary: 56 x 30,5 mm.
Waga: 13,31 g.
Wymiary: 56 x 30,5 mm.
Waga: 13,31 g.
Heeft u vragen over dit kavel of deelname aan de veiling?
300 | |||
1 100 | |||
8 000 | |||
400 000 | |||
> | 20 000 | ||
800 000 | |||
> | 50 000 | ||