SA-Wehrbzeichen in Gold - Odznaka sportów obronnych SA, złota.
Odznaka sportowa, w 1939 przemianowana na Wehrabzeichen, czyli odznakę sportów obronnych. Typ 3, nadawany 1939-1944, z napisem pośrodku rewersu: EIGENTUM D. OBERSTEN S.A. FÜHRUNG. W klasie złotej rzadka!
Wymiary: 46 x 58.3 mm. Wytłoczka stalowa (magnetyczna), brązowiona i złocona.
Bardzo ładny stan, złocenie na awersie nieźle zachowane, zapięcie kompletne, sprawne. Na rewersie sygnatura producenta: W. Redo, Saarlautern.