Avansert søk Avansert søk
623

MEDALION Stanisław Leszczyński MINTER 13cm

add Din notat
Beskrivelse av objektet

Ładny odlew mosiężny. Wykonanie bardzo dobre, ale możliwe, że późniejsze.

Pod popiersiem puncowana sygnatura NAKŁAD i ODLEW FAB: MINTERA, bez tabliczki na odwrocie.

Pierwsze medaliony tego typu wykonano przed rokiem 1858. (Źródło Dubrowska/Sotan).

Na odwrocie dawne litery własnościowe AC.

Średnica ~13 cm.

Dubrowska/Sołtan 48

Auksjon
Auksjon 3
Dato
12 November 2017 CET/Warsaw
Startpris
190 EUR
Salgspris
572 EUR
Høyere tilbud
301%
Visninger: 84 | Favorittobjekter: 0
Auksjon

Auksjon 3
Dato
12 November 2017 CET/Warsaw
Auksjonens forløp

Alle objekter vil bli auksjonert

Auksjonsgebyr
12.00%
Høyere bud
  2 500
  12 000
  30 000
  70 000
  150 000

Kjøpsbetingelser
Om auksjon
Om selgeren
Åpningstider
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Stengt
Søndag
Stengt