Naturalny, obiegowy stan zachowania. Papier bez naddarć, ale widoczne wyraźne zaokrąglenia, czy wręcz ubytki samych końcówek dolnych narożników.
Miłczak 200c
Miłczak 200c
2 500 | |||
12 000 | |||
30 000 | |||
70 000 | |||
150 000 | |||