keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1049
Średniowiecze 100
Polska 1506-1795 935
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1171
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 26
Varia 4
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 525
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 258
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 523
Polska od 1945 281
Polska 1916-1945 163
Polska pod zaborami 1772-1864 82
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 701
Monety z Polską związane 260
Literatura numizmatyczna 441
ZESTAWY MONET, MEDALE, FALERYSTYKA, MILITARIA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 655
Zestawy monet 129
Medale polskie XIX-XX w. 215
Falerystyka 217
Kolekcja dawnej broni 94
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 745
Afryka 2
Ameryka Pn. i Pd. 14
Azja i Bliski Wschód 49
ROSJA 110
NIEMCY 288
AUSTRO-WĘGRY I AUSTRIA 86
Europa - pozostałe kraje 196

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021

06/02 - 12/02 2021, 10:00
lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta