Sesja 1 , 01 października 19:00
PRÓBY IIRP, XIX WIEK, ŚREDNIOWIECZE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 389
Monety próbne 22
Polska pod zaborami 1772-1864 137
Średniowiecze 231
Sesja 2 , 02 października 11:00
POLSKA 1506-1795
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 983
Polska 1506-1795 950
Medale XVI-XVII w. 34
Sesja 3 , 03 października 11:00
BANKNOTY I PAPIERY WARTOŚCIOWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1155
Papiery Wartościowe 163
BANKNOTY POLSKIE 595
Bony lokalne z ziem polskich 79
Varia 110
Banknoty zagraniczne 211
Sesja 4 , 04 października 17:30
MONETY POLSKIE XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 526
Monety zastepcze 96
Polska 1916-1945 197
Polska od 1945 243
Sesja 5 , 05 października 17:30
FALERYSTYKA, MEDALE, ZESTAWY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 641
Falerystyka 349
Medale XIX-XX w. 227
Zestawy monet 66
Sesja 6 , 06 października 17:30
ANTYK, POWIĄZANE Z POLSKĄ, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 605
Monety antyczne 156
Monety z Polską związane 218
Literatura numizmatyczna 231
Sesja 7 , 07 października 17:30
MONETY ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 813
Australia i Oceania 1
Azja i Bliski Wschód 112
Afryka 8
Europa 668
ROSJA 109
Austro-Węgry i Austria 134
Belgia 3
Bułgaria 5
Czechy, Czechosłowacja 21
Dania 13
Estonia 2
Francja 27
Francja - zbiór medali 11
Grecja 1
Hiszpania 2
Islandia 2
Litwa 13
Łotwa 22
Monako 1
Niderlandy 5
Niemcy 228
Średniowiecze 29
1501-1870 143
Bawaria 3
Prusy 14
Brandenburgia-Prusy 1618-1701 1
Królestwo Prus 1701-1871 13
Fryderyk II 1740-1786 5
Fryderyk Wilhelm II 1786-1797 5
Fryderyk Wilhelm III 1797-1840 2
Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861 1
Saksonia 19
Inne 96
Zestawy mieszane 11
Od 1871 13
Emisje lokalne 2
Zestawy 7
Medale 10
Literatura 24
Norwegia 2
Rumunia 1
Szwajcaria 8
Szwecja 1
Watykan 6
Węgry 26
Wielka Brytania 7
Włochy 11
Zestawy mieszane 7
Ameryka Pn. i Pd. 22
MIX 2

Stan zachowania

Aukcja 15 - jesienna '21