Sesja 1 , 01 października 19:00
PRÓBY IIRP, XIX WIEK, ŚREDNIOWIECZE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 389
Monety próbne 22
Polska pod zaborami 1772-1864 137
Średniowiecze 231
Sesja 2 , 02 października 11:00
POLSKA 1506-1795
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 983
Polska 1506-1795 950
Medale XVI-XVII w. 34
Sesja 3 , 03 października 11:00
BANKNOTY I PAPIERY WARTOŚCIOWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1155
Papiery Wartościowe 160
BANKNOTY POLSKIE 595
Katalogi 4
Insurekcja 1794 14
Księstwo Warszawskie 1810 2
Królestwo Polskie 1824-1866 11
Marki polskie 1916-1923 71
Waluta złotowa 1919-1939 60
Bilety zdawkowe 12
1919-1924 15
1925-1938 33
Emigracja 1939 5
Okupacja 1939-1945 55
PRL 1944-1965 101
PRL i III RP 1974-1993 64
III RP od 1994 49
PWPW 25
Ober-Ost 1916-1918 14
Wolne Miasto Gdańsk 26
Getto w Łodzi 19
Pewex, Baltona, Orbis 33
Zestawy 42
Bony lokalne z ziem polskich 79
Varia 110
Banknoty zagraniczne 211
Sesja 4 , 04 października 17:30
MONETY POLSKIE XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 526
Monety zastepcze 96
Polska 1916-1945 197
Polska od 1945 242
Sesja 5 , 05 października 17:30
FALERYSTYKA, MEDALE, ZESTAWY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 641
Falerystyka 349
Medale XIX-XX w. 227
Zestawy monet 66
Sesja 6 , 06 października 17:30
ANTYK, POWIĄZANE Z POLSKĄ, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 605
Monety antyczne 156
Monety z Polską związane 218
Literatura numizmatyczna 231
Sesja 7 , 07 października 17:30
MONETY ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 813
Australia i Oceania 1
Azja i Bliski Wschód 112
Afryka 8
Europa 668
Ameryka Pn. i Pd. 22
MIX 2

Stan zachowania

Aukcja 15 - jesienna '21

Następna kategoria