Sesja 1 , 01 października 19:00
PRÓBY IIRP, XIX WIEK, ŚREDNIOWIECZE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 389
Monety próbne 21
Polska pod zaborami 1772-1864 137
Średniowiecze 231
Sesja 2 , 02 października 11:00
POLSKA 1506-1795
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 983
Polska 1506-1795 949
Zygmunt I Stary 1506-1548 121
Zygmunt II August 1545-1572 101
Bezkrólewie 1573 1
Henryk Walezy 1573-1575 3
Oblężenie Gdańska 1577 2
Stefan Batory 1576-1586 59
Zygmunt III Waza 1587-1632 374
Władysław IV Waza 1632-1648 2
Jan II Kazimierz 1648-1668 124
Michał Korybut Wiśniowiecki 1669-1673 3
Jan III Sobieski 1674-1696 28
August II Mocny 1697-1733 9
August III Sas 1733-1763 72
Synowie Augusta III 8
St. A. Poniatowski 1764-1795 38
wybrana literatura 4
Medale XVI-XVII w. 34
Sesja 3 , 03 października 11:00
BANKNOTY I PAPIERY WARTOŚCIOWE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1155
Papiery Wartościowe 160
BANKNOTY POLSKIE 595
Bony lokalne z ziem polskich 79
Varia 110
Banknoty zagraniczne 211
Sesja 4 , 04 października 17:30
MONETY POLSKIE XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 526
Monety zastepcze 96
Polska 1916-1945 197
Polska od 1945 233
Sesja 5 , 05 października 17:30
FALERYSTYKA, MEDALE, ZESTAWY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 641
Falerystyka 349
Medale XIX-XX w. 226
Zestawy monet 66
Sesja 6 , 06 października 17:30
ANTYK, POWIĄZANE Z POLSKĄ, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 605
Monety antyczne 156
Monety z Polską związane 218
Literatura numizmatyczna 231
Sesja 7 , 07 października 17:30
MONETY ZAGRANICZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 813
Australia i Oceania 1
Azja i Bliski Wschód 112
Afryka 8
Europa 668
Ameryka Pn. i Pd. 22
MIX 2

Stan zachowania