keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1043
Średniowiecze 99
Polska 1506-1795 930
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1168
Historyczne Papiery Wartościowe 118
Literatura 23
Varia 4
Bony patriotyczne, cegiełki, loterie 49
BANKNOTY POLSKIE 523
Insurekcja 1794 8
Księstwo Warszawskie 1810 2
Królestwo Polskie 1824-1866 7
Emisje lokalne XIX w. 62
Ober-Ost 1916-1918 6
Wolne Miasto Gdańsk 9
Marki polskie 1916-1923 65
Waluta złotowa 1919-1938 68
Emigracja 1939 1
Okupacja 1939-1945 46
Getto w Łodzi 1940-1944 8
PRL 1944-1965 99
Pewex, Baltona, Orbis 7
Solidarność 28
1974-1993 22
Od 1994 38
PWPW 47
Zestawy 67
Emisje lokalne - notgeldy 260
MONETY POLSKIE XIX-XX W.
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 524
Polska od 1945 285
Polska 1916-1945 161
Polska pod zaborami 1772-1864 81
ZESTAWY, POWIĄZANE, MEDALE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 611
ZESTAWY MONET 133
Monety z Polską związane 260
Medale polskie XIX-XX w. 218
MILITARIA, FALERYSTYKA, LITERATURA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 754
Kolekcja dawnej broni 93
Falerystyka 217
Literatura numizmatyczna 444
MONETY ANTYCZNE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 466
Sesja 7 , 12 lutego 17:30
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 742
Rosja 108
Niemcy 261
Średniowiecze 86
Pozostałe kraje 287

Stan zachowania

AUKCJA ZIMOWA 2021

lock
Aukcja jest w trakcie tworzenia - Lista pozycji nie została jeszcze zamknięta