Sesja 1 - 06 czerwca 10:00

MONETY POLSKIE
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1085
ŚREDNIOWIECZE 183
POLSKA 1506-1795 386
POD ZABORAMI 1772-1864 54
ZESTAWY 33
MONETY Z POLSKĄ ZWIĄZANE 119
MONETY ZASTĘPCZE 46
POLSKA OD 1916 264

Sesja 2 - 07 czerwca 13:00

MEDALE I ZAGRANICA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 951
MEDALE POLSKIE 90
ANTYK 91
ŚREDNIOWIECZE 120
ZŁOTE MONETY ŚWIATA 166
MONETY I MEDALE ZAGRANICZNE 484

Sesja 3 - 08 czerwca 17:00

LITERATURA I BANKNOTY
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 584
LITERATURA 130
PIENIĄDZE PAPIEROWE 454

Sesja 4 - 09 czerwca 17:00

PAPIERY WARTOŚCIOWE, FALERYSTYKA
keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 719
PAPIERY WARTOŚCIOWE 545
FILATELISTYKA 1
FALERYSTYKA 173
Do 1914 5
1914-1918 4
Zestawy całościowe XX w. 2
1918-1939 46
1939-1947 i Rząd na uchodźstwie do 1990 22
1943-1989 PRL 11
Zestawy mieszane 1
Zdjęcia 1
Zagranica 22
Literatura 6
KOLEKCJA ORŁÓW 53

Stan zachowania

Aukcja 11

Czekaj...
Następna kategoria