keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up 1090
Medale XIX-XX w. 57
Królestwo Polskie 2
Ober-Ost 1916 3
Wolne Miasto Gdańsk 27
II Rzeczpospolita 86
Generalna Gubernia 3
Getto w Łodzi 10
Monety zastepcze 24
LWÓW | kolekcja 14
Wojskowe 3
Emisje miejskie 7
Od 1945 221

Stan zachowania

Aukcja 12