Wyraźny ubytek papieru lewego marginesu uzupełniony ze znawstwem przez profesjonalnego konserwatora. Poza ubytkiem papier w dobrej kondycji, a dzięki profesjonalnej konserwacji prezencja banknotu bardzo dobra. Konserwacja wykonana umiejętnie, zachowana naturalna faktura papieru i wypukłości druku stalorytniczego. Kolorystyka niezmieniona.
Miłczak 77a
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione