Rzadka odmiana bez perforacji i bez numeru własnego wzoru.
Na górnym marginesie, od strony rewersu, centralnie uszkodzona powierzchnia papieru od nieumiejętnie odklejanej podlepki, poza tym stan zachowania wyśmienity. Żadnych ugięć i piękna prezencja.