Stan zachowania: PCGS AU58
Ładna. Świeże tło. Patyna i połysk.
- Kopicki 844
Obecnie wśród naszych aukcji zbiór monet z czasów głównie Rzeczpospolitej Obojga Narodów, którego niewątpliwą ozdobą jest bardzo rzadki Trojak gdański 1579 w ponadprzeciętnym stanie zachowania. Wśród pozycji m.in. bardzo ładne złotówki Poniatowskiego i dwa Talary tego króla, bardzo rzadki półtorak Wilno 1652, Ort 1651, czy pozycje zagraniczne jak: Dwutalar Leopold V, niemiecka klipa. Zapraszamy. Oryginalność gwarantowana. Przedmiot licytacji pokazany na zdjęciach. GNDMpl • Tel. 22 407 02 20 (pn-pt 10.00-17.00) • [email protected] • Aktualności • Blog • Archiwum sprzedaży
Nr pozycji: 6319442415
Czas trwania aukcji: 7 dni
Licytujących: 8