Dużego formatu bogato ilustrowane wydanie o mennictwie antycznym.
Pozycja w języku niemieckim.
Wydanie: Niemcy 1973
Format: 24,8 x 30,8 cm.
Stron: 195
Oprawa: Twarda.
Stan: Obwoluta lekko ponadrywana, poza tym bardzo dobry, bez uszkodzeń.
Pozycja w języku niemieckim.
Wydanie: Niemcy 1973
Format: 24,8 x 30,8 cm.
Stron: 195
Oprawa: Twarda.
300 | |||
1 100 | |||
8 000 | |||
400 000 | |||
> | 20 000 | ||
800 000 | |||
> | 50 000 | ||