Pozycja w języku francuskim.
Bogato ilustrowany, duży album o mennictwie antycznym, greckim.
Wydanie: Paryż 1966 r.
Proweniencja: Ex libris A.J. Wilczyńskich
Format: 24,0 x 30,5 cm.
Stron: 150 tekstu + tablice.
Oprawa: Twarda
Stan: Ślady użytkowania, lekkie zabrudzenia, ale poza tym dobry, bez uszkodzeń.