W ramach VII tomu z. II "Archeologii Polski" 15-stronicowy artykuł prof. Stanisława Suchodolskiego pt. "Lokalizacja najdawniejszych mennic polskich" - str. 315-329.
Wydanie: Wrocław - Warszawa - Kraków 1962.
Format: 17.5 x 25 cm.
Stron: 397.
Oprawa: miękka.
Stan zachowania: lekkie zabrudzenia i przebarwienia, poza tym bardzo dobry.