W ramach XXI "Rocznika Muzeum Narodowego w Warszawie" 40-stronicowy artykuł pt. "Medale Polskie XVI - XVIII w, w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie" - str. 159-198, w tym wiele ilustracji medali.
Wydanie: Warszawa 1977, w nakładzie 600 egzemplarzy.
Format: 20.5 x 25 cm.
Stron: 304.
Oprawa: twarda z obwolutą.
Stan zachowania: bardzo dobry, niewielkie podniszczenia obwoluty.