3164

Monety bite w miedzi za panowania Stanisława Augusta, Plage

Literatura: BNP 2600

Najrzadsza publikacja Karola Plage, niewznowiona dotychczas reprintem.

Artystyczna oprawa w piękną, intensywnie niebieską skórę ze złoceniami.

Na pierwszej i ostatniej stronie wyzłocony Ex libris biblioteki Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Znakomita pozycja w pięknej oprawie.

Komplet z tablicami.

    Wydanie 1897, Warszawa. Format 18 x 24 cm. Stron 32 + 18 tablic.

    Stan wnętrza bardzo dobry.

    Zachowane oryginalne oprawy wydawnicze. Na karcie tytułowej pieczątka znanego sklepu numizmatycznego B. Bolcewicza z Warszawy.

    Aukcja 19 - zimowa '23
    02 lutego 2023 CET/Warsaw
    Cena wywoławcza
    215 EUR
    279 EUR
    130%
    Wyświetleń: 105 | Ulubione: 1

    Aukcja 19 - zimowa '23
    02 lutego 2023 CET/Warsaw