W ramach VII "Rocznika Muzeum Narodowego w Warszawie" 60-stronicowa praca autorstwa A. Szemiothowej pt. "Monety Olbii w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie" - str. 125-184 (w tym 8 tablic)
Wydanie: Warszawa 1963.
Format: 20.5 x 25 cm.
Stron: 260
Oprawa: twarda, z obwolutą,
Stan zachowania: bardzo dobry, lekko podniszczony tył obwoluty.