Pięknie zrealizowany i wydany REPRINT klasyki polskiej literatury numizmatycznej
Wydanie: Poznań 1967
Format: 15,0 x 23,5 cm.
Stron: 340 tekstu, 20 tablic z wizerunkami monet.
Oprawa: półskórek, zachowane oryginalne oprawy wydawnicze.
Stan: bardzo dobry.