Oprawa dawna, z epoki, z miejscowymi uszkodzeniami i lekko luźna. Stan bloku dobry.
576 stron i 29 tablic.
Format: 15.5 x 24 cm.
576 stron i 29 tablic.
Format: 15.5 x 24 cm.
2 000 | |||
5 000 | |||
10 000 | |||