Szczegółowe opracowanie wraz z pięknymi tablicami prezentującymi poszczególne medale.
Uznana i ceniona pozycja.
Wydanie: Gdańsk 1962.
Format: ~ 21 x 29 cm.
Stron: 148 tekstu i 54 tablice z wizerunkami medali.
Oprawa: Miękka z obwolutą.
Stan: Lekkie przetarcia, naderwania, poza tym dobry.