Średnica ~155 mm. Jest to powiększony i wykonany w formie medaliony rewers medalu W DZIESIĄTA ROCZNICE WYZWOLENIA WARSZAWY (Paszkowycz 2/55, MMP 20, średnica 50mm). Projekt S.R. Koźbielewski (niesygnowany). Ładny stan zachowania, mechanicznie bez uszkodzeń, jedynie przebarwienia. Pozycja wykonana zapewne w znikomym nakładzie, być może jednostkowa.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione