Mosiądz. Średnica 104mm. Waga 346g. Niesygnowany i niedatowany. Jakość odlewu raczej słaba. Czas wykonania, wnioskując po okresie zamknięcie zbioru z którego pochodzi, przez rokiem 1980.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione