Stan zachowania: NGC PF70 Ultra Cameo
Estymacje:
502 - 550 EUR
200 złotych 2009 Husarz XVII w. - NGC PF70 Ultra Cameo
Parchimowicz 1141
Au.900
waga 15,5g
nakład 10.500 szt
EtykietyBETA