Zabrudzenia na powierzchni i korozyjne uszkodzenia reliefu na postaci Nike. Wyraźna patyna na całości. Relief zachowany ostro, niewykazujący prawie żadnych starć obiegiem. W zakamarkach zachowana lekka poświata.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione