Rok 1 - 275/6r. n.e.
Awers: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym, zbroi i paludamentum w prawo, w otoku liniowym. Legenda w otoku: A K KΛ TAKITOC CЄB
Rewers: Dikaiosyne stojąca w lewo, trzymająca wagę i róg obfitości. Data: ЄTOVC - A
Obiegowy stan zachowania.
Patyna, nalot.
Brąz, średnica 19.9 mm, waga 8.11 g