Znakomity stan zachowania. Lekkie niedobicie, ale poza nim relief ostry. Piękna patyna na lustrze menniczym.
Ciekawa odmiana z wyraźnym znakiem (krzyżykiem) pomiędzy rycerzem, a lwem.
Roślinka z trzema zamiast czterema gałązkami.
Srebro, średnica 14.5-15 mm, waga 0.53 g.