2684

Złotnictwo w Polsce, Leonard Lepszy, Kraków 1933

Wydanie Kraków 1933.

    Bardzo ładna, wysokiej klasy oprawa półskórkowa z epoki. Połączenie jasnej skóry typu pergaminowego z papierem marmurkowym. Na grzbiecie złocenia.

    Dobry stan zachowania.

    358 stron. Format: 17 x 24 cm.

    Aukcja 8
    25 maja 2019 CEST/Warsaw
    Cena wywoławcza
    93 EUR
    228 EUR
    244%
    Wyświetleń: 116 | Ulubione: 0

    Aukcja 8
    25 maja 2019 CEST/Warsaw

    15.00%
      2 000
      5 000
      10 000