Odznaka pamiątkowa 11 Batalionu Łączności wykonana w zakładzie F.M. Lorioli z Mediolanu.
Średnica 41 mm. Tombak srebrzony, złocony, emalia. Odznaka
jednoczęściowa. Nakrętka oryginalna.
Stan
bardzo dobry.
Lit: Sawicki, Wielechowski, Odznaki W.P. 1918-1945, str. 509.