Order Odrodzenia Polski z okresu PRL. Krzyż Komandorski z wczesnych lat PRL.
Wymiary: 61,2 x 59,7 mm. Tombak złocony, emalia. Brak wstążki.
Stany bardzo dobry minus, drobne rysy i spękania białej emalii.
Lit: W. Stela; Polskie Ordery i Odznaczenia 1946-1989, Vol II, str.133.