Orzeł lotniczy Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Noszony w latach 1941-1947. Wymiary 51,7 x 43,5 mm, mosiądz, srebrzony, złocony. Nakrętka i podkładka nie sygnowane. Stan b. dobry.
Lit: Zawistowski-Polskie orły do czapek w latach 1939-1945, str. 120