Brak mocowania (ślad po szpilce na odwrocie); poza tym stan bardzo dobry. Brąz srebrzony. 32.5 x 19 mm. Niesygnowany, stylistycznie wyglada na pracownię W. Wiśniewskiego.
Ostatnio oglądane
Zaloguj się aby zobaczyć listę pozycji
Ulubione