Dewizka wykonana ze złota i czarnego materiału, na zapięciu widoczne punce złota 585 i imiennik wykonawcy R / Ω.
Wykonana w niemieckiej pracowni jubilerskiej Th Such w mieście Chemnitz.
Oryginalne pudełko w komplecie.
Bardzo dobry stan zachowania przedmiotu.
Wymiary: ~10,0 x 2,0 cm, waga łączna 5,74 g.