Nadbitka z Rocznika Szkoły Głównej Handlowej, 86-stronicowa praca A. Grodka pt. "Pieniądze papierowe podczas Insurekcji 1794 roku" z własną okładką wydawniczą.
Bardzo ważna pozycja dla poznania historii polskiego pieniądza papierowego, w praktyce najlepsze jego opracowanie.
Tylna okładka luzem, poza tym stan zachowania bardzo dobry.
Miękka oprawa.
Warszawa, 1927 r.
Format: ~17 x 24 cm.