- wydanie 1975, Warszawa
- format 16.5 x 24 cm
- stron 257 tekstu z rycinami monet
- oprawa miękka kartonowa
Dobry stan zachowania, zagięcia przedniej i tylnej okładki, niewielkie naddarcie (0,5cm) u dołu tylnej okładki, na grzbiecie ołówkiem zapisany tytuł książki. Wewnątrz czysta, bez zastrzeżeń.