Komplet trzech tomów, w tym jeden szczególnie znaczący z numizmatycznego punktu widzenia, tj. traktujący o medal, medalionach i innych pamiątkach z okresu powstania listopadowego.
- Tom I – Księgozbiór
- Tom II – Obrazy olejne. Rysunki. Akwarele. Grafika. (ex libris Podbereskich)
- Tom III – Pamiątki historyczne, medale, medaliony (ex libris Podbereskich)
Stron: T.1 - 332, T.2 - 254+120 tablic i T.3 - 124.
Miękka oprawa.
Warszawa, 1975, 1987, 1978 r.
Niewielkie podniszczenia grzbietów, poza tym stan zachowania dobry.