Interesująca pozycja wydana nakładem Centralnego Komitetu Jubileuszowego. Obejmuje szeroki zakres tematyczny, w tym liczne medale, medaliki i medaliony okolicznościowe.
- wydanie Lwów 1884
- format 19 x 28 cm
- stron 107
- oprawa półcienia introligatorska, zachowane oryginalne okładki wydawnicze
Proweniencja: Ex Libris Wojciecha Kuźmy (pieczęć)
Poza podklejeniami przedniej oprawy wydawniczej stan zachowania bardzo dobry.