Naturalny stan zachowania, bez konserwacji.
Papier w bardzo dobrej kondycji, czysty i o wyraźnej świeżości. Poza liniami złażenia na cztery, złamania i zagniecenia nieliczne. Ubytek papieru w prawym, górnym narożniku bez uszczerbku dla pola zadrukowanego. Trzy niewielkie naddarcia na marginesach, zabezpieczone od strony rewersu dawną, suchą podlepką.
Bardzo atrakcyjna sztuka, rzadkiego nominału.