Bez złamań i bez konserwacji. Znakomicie widoczne cechy charakterystyczne związane z techniką druku na mokro (mokry wklęsłodruk powodujący pofalowania papieru). Na minus dwie zmarszczki produkcyjne na dolnym marginesie.
Vizualizate recent
Loghează-te pentru vedea lista loturilor
Preferate