Rzadki banknot okresu Królestwa Polskiego. Pozycja, która przez długie lata była w ogóle niedostępna na rynku, a sytuacja zmieniła się dopiero nieznacznie po sprzedaży na rynku kolekcjonerskim cześci banknotów ze zbioru Kolekcji Lucow. Niniejszy egzemplarz w stanie naturalnie obiegowym, bez konserwacji co obecnie jest dużą zaleta. Łatwo oddać do konserwacji taki banknot i uzupełnić ubytki, niemniej tan zachowany bez takich zabiegów rekonstrukcyjno-upiększających, a po prostu zabezpieczony na przyszłość opakowaniem PMG w stanie niezmienionym. Polecamy!
Miłczak A15
Vizualizate recent
Loghează-te pentru vedea lista loturilor
Preferate