Zbiór ciekawych artykułów dotyczących mennicy bydgoskiej wydanych na jej 400-lecie.
Wydanie: Bydgoszcz 1994.
Format: 20 x 26 cm.
Stron: 94 tekstu.
Oprawa: miękka, kartonowa.
Stan zachowania: bardzo dobry.
Wydanie: Bydgoszcz 1994.
Format: 20 x 26 cm.
Stron: 94 tekstu.
Oprawa: miękka, kartonowa.
300 | |||
1 100 | |||
8 000 | |||
400 000 | |||
> | 20 000 | ||
800 000 | |||
> | 50 000 | ||