Referat profesora Suchodolskiego pt. "Bolesław Śmiały i Władysław Herman w świetle swoich monet, czyli co numizmatyka wnosi do poznania historii Polski w drugiej połowie XI w." (str.167-181) wygłoszony podczas V Kongresu Mediewistów Polskich "Recepcja i odrzucenie. Kontakty międzykulturowe w średniowieczu".
- wydanie 2017, Rzeszów
- stron 306
- format: ~16 x 23 cm
- oprawa miękka